Mēs nodrošinām jūsu privātumu un personas datu drošību. Īstenojot Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti.

Personīgā informācija, ko klienti sniedz reģistrācijas un pasūtījuma izdarīšanas brīdī, tiek saņemta no klientiem ar viņu brīvprātīgu piekrišanu.

Visa sniegtā informācija tiek izmantota, lai nodrošinātu precīzu pasūtījuma neformēšanu, rēķina-pavadzīmes izveidošanu un preces piegādi, kā arī lai nodrošinātu komunikāciju ar klientu.

Klients pēc savas vēlmes var mainīt vai vienkārši dzēst savus personīgos datus sadaļā "Mans profils". Klientu e-pastu adreses netiek izmantotas, lai izplatītu reklāmas sūtījumus.

Izmantojot mūsu pakalpojumus, klients brīvprātīgi dod piekrišanu savu personas datu savākšanai, uzglabāšanai un izmantošanai saskaņā ar šiem noteikumiem. Interneta veikals patur tiesības rediģēt šos noteikumus.

 

Kādus personas datus mēs apkopojam?

Pērkot preci interneta veikalā „www.omnilat.lv”, mēs noslēdzam pirkuma līgumu, un tā izpildei minimālā nepieciešamā informācija ir Jūsu vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese un, ja izvēlaties piegādi mājās, arī adrese. Jūsu kontaktinformācija ir nepieciešama, lai varētu Jūs informēt par pasūtījuma izpildes procesu un citiem ar pasūtījumu saistītiem jautājumiem. Šī personiskā informācija ir nepieciešama tikai konkrētā līguma noslēgšanai un īstenošanai.

 

Kādus datus mēs neapkopojam?

  • Mēs neapkopojam un nesaglabājam Jūsu pārlūkošanas vēsturi trešo personu tīmekļa vietnēs;
  • Mēs nenosūtām nekādus datus saistībā ar Jūsu pārlūkošanu mūsu mājas lapā, pēc kuriem varētu identificēt Jūsu personu.
  • Mēs neizpaužam jūsu privātos datus, tajā skaitā e-pasta adreses trešajām personām interneta mārketinga realizācijas nolūkiem.

 

Mēs garantējam, ka jūsu personas datus mēs vācam tikai likumīgu iemeslu dēļ, t. i., jūsu personas datus mēs apkopojam un apstrādājam tikai:

  • Kad jūs pērkat preces, starp jums un mums tiek noslēgts pirkuma līgums, un apstrādājam jūsu datus uz tā pamata;
  • Kad reģistrējaties mūsu e-veikalā un izveidojat personīgo kontu, jūsu datus apstrādājam, gatavojoties, ka nākotnē jūs pirksiet preces;
  • Kad jūs dodat piekrišanu apstrādāt jūsu personas datus;
  • Izpildot mums piemērojamo likumu prasības;
  • Pēc valsts pilnvaroto institūciju norādījuma.

Personas dati tiek nosūtīti tikai uzticamām trešajām pusēm, ar kurām mēs esam noslēguši līgumu, un tikai tādā apjomā, kāds nepieciešams pakalpojuma sniegšanai. Lai nodrošinātu jums atbilstošus pakalpojumus, mēs nosūtām jūsu personas datus šiem saviem partneriem:

  • Kurjeru pakalpojumu uzņēmumi, kas jums piegādā preces jūsu norādītajās adresēs;
  • Preču piegādātāji, kas jums tieši piegādā preces;

Ja konstatējat, ka jūsu personas dati ir neprecīzi vai nepilnīgi un vēlaties tos mainīt vai precizēt, to var izdarīt jūsu profilā, sadaļā "Mana personīgā informācija".

Jums ir tiesības, sazinoties ar mums, pieprasīt,lai jūsu personīgā informācija tiktu dzēsta.